Бази даних


Наукова періодика України - результати пошуку


Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Повнотекстовий пошук
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (1)
Список видань за алфавітом назв:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  L  M  N  O  P  R  S  T  U  V  W  
А  Б  В  Г  Ґ  Д  Е  Є  Ж  З  И  І  К  Л  М  Н  О  П  Р  С  Т  У  Ф  Х  Ц  Ч  Ш  Щ  Э  Ю  Я  

Авторський покажчик    Покажчик назв публікацій



Пошуковий запит: (<.>A=Goncalves D$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2
1.

Goncalves D. L. 
Fixed points on trivial surface bundles [Електронний ресурс] / D. L. Goncalves, A. K. M. Libardi, D. Penteado, J. P. Vieira // Збірник праць Інституту математики Національної академії наук України. - 2013. - Т. 10, № 6. - С. 67-85. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Zpim_2013_10_6_7
Попередній перегляд:   Завантажити - 473.534 Kb    Зміст випуску     Цитування
2.

Bauval A. 
The Borsuk-Ulam Theorem for Double Coverings of Seifert Manifolds [Електронний ресурс] / A. Bauval, D. L. Goncalves, C. Hayat, P. Zvengrowski // Збірник праць Інституту математики Національної академії наук України. - 2013. - Т. 10, № 6. - С. 165-189. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Zpim_2013_10_6_14
Попередній перегляд:   Завантажити - 524.883 Kb    Зміст випуску     Цитування
 
Відділ наукової організації електронних інформаційних ресурсів
Пам`ятка користувача

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського